OKÇULUK KURSU FİYATLARI

blog yazısı ekle !

OKÇULUK KURSU FİYATLARI

Okçuluk sporu, hayat şartlarında mücadele edebilmesi için yemek yemek, kendini korumak, savunmak için oluşturulmuştur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte değişen ihtiyaçlara karşılık okçuluk avlanma yerini spora bırakmıştır. Ve zaman içerisinde uluslararası yarışmalara dahil edilerek okçuluk müsabaka sporu olarak kalmıştır.Spor Hocam Spor Kompleksi

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Konutkent Mahallesi 3028.Sokak No:16/A-6 Kule Evo 2. Kat Başkent Üniversitesi karşısı

Koryo Okçuluk Spor Kulübü

Eryaman

devamını oku... Adres: 274. sok. Mavi Çarşı bodrum kat. Eryaman-Ankara


Okçuluk, uzaktaki bir hedefe yönelik atılan okun isabet ettirilebilmesi için mücadele edilen bir spordur. Okçuluk basit gibi görünse de aslında teknik bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Buna bağlı olarak devreye okçuluk kursları girmektedir. Okçuluk fiyatları da genel olarak 195 TL ile 320 TL arasında belirlenmiştir. Okçuluk sporunun beden üzerinde birçok faydası vardır. Basit ifadeler ile sırtta mevcut kasların hareket ettirilmesi ile gelişmesini sağlar, aynı zamanda kollardaki kaslar üzerindeki gelişimi de göz ardı edilemez.

Okçuluk kursunda dersler geniş eğitim alanlarında verilmektedir. Böylece güvenlik ön planda tutulmaktadır. Okçuluk kursunda eğitim alanları açık ve kapalı olarak hava durumuna uygun yerler mevcuttur. Okçuluk kursunun hitap ettiği kesim engel tanımayarak engelli vatandaşlar için eğitim alanları bulunmaktadır.