YENİMAHALLE FUTBOL KURSU

blog yazısı ekle !

YENİMAHALLE FUTBOL KURSU

Futbolda mevkii çok önemlidir ve ayrı ayrı sahanın her yerinde görevini yapan futbolcular vardır. Ama futbolda her zaman yalnız adam olarak bilinen belki de sahanın en zor işlerinden biri olarak tanımlayabileceğimiz kaleci denilen çok önemli bir faktör vardır. Kaleciler bence futbolun en önemli faktörü sahadaki futbolu, tabeladaki skoru belirleyen en önemli oyunculardandır. Ama artık günümüzde sahada kaleciler sadece kalede durup top tutmuyor penaltı çıkarmıyor artık antrenörler bu işler dışında onlardan daha farklı şeyler istiyorlar. Aşağıda dünyanın en iyi kalecilerinden biri olan Manüel Neuer'in antrenmanından kareler yer alıyor.Aybesk Boxing Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Uğur Mumcu Mahallesi 1587.Cadde No:297 Batıkent-Ankara

İncirli Spor Kulübü

Etlik

1976 'dan beri faaliyet gösteren kulübümüz ankara futboluna sayısız futbolcu ,eğitimci ,hakem ve antrenör yetiştirmiştir.Kulübümüz kurulduğu yıldan beri küçük yaş gruplarında yetiştirdiği nitelikli futbolcularla ankara amatör futbol camiasında başarısı tescillenmiştir. 43 yıllık bilgi ,birikim ve deneyimimizden esinlenerek futbol okullarımız çalışmalarına devam etmektedir.
Bugüne kadar 17 profosyonel sporcu yetiştirerek bu alanda başarılması güç olan yere ulaştık.
Alt yaş gruplarında sayısız kupa ve şampiyonluklukların yanı sıra her sene büyüyen kulübümüz ankara futbolunda ismini duyurmaya devam etmektedir.
Gelişen dünya ve bilim ile spora başlama yaşı futbolda 5-6 yaşına kadar inmiştir.
devamını oku...
Adres: Halil Sezai Erkut Caddesi Faris Halı Saha Etlik-Ankara


Kaleciler dediğimiz gibi sahadaki yalnız adam olarak bilinir ama bence dünyada bunu Manüel Neuer kırmış olarak görüyorum. Çünkü o Alman ekolünün yetiştirdiği eğitimi oldukça sağlam bir kaleci ve dünya artık bunu kabul etti o artık dünyanın en iyi kalecisi çünkü o kalecilerin yalnızlığını bir ön libero gibi oynayarak kapattı bunun eğitimi aldı. Sizde Ankara'da Yenimahalle Futbol Kursunda çok deneyimli ve başarılı kaleci antrenörleriyle geleceğin kalecisi olabilirsiniz.