100.YIL - ÇİĞDEM JİMNASTİK KURSU

blog yazısı ekle !

100.YIL - ÇİĞDEM JİMNASTİK KURSU

ÇOCUKLAR JİMNASTİK İLE HEM RUHEN HEM BEDENEN GELİŞİYOR – 100.YIL - ÇİĞDEM JİMNASTİK KURSU

Spor yapmanın çocuk gelişimi üzerindeki olumlu etkileri günümüzün modern anne babaları tarafından gayet iyi biliniyor ve bu nedenle çoğu anne baba çocuklarının olabildiğince erken yaşlardan itibaren spor yapmasını sağlamak istiyor. Jimnastik en erken başlanan spor dallarından biri olarak çocuklarını sağlıklı ve başarılı bir birey olarak yetiştirmek isteyen anne babaların yardımına koşuyor.

Elit Sporcular Spor Kulübü

Balgat

devamını oku... Adres: Oğuzlar Mahallesi Osmanlı Caddesi No:12/B Balgat-Ankara


3 yaşında başlanabiliyor

Çocuklar Ankara'daki kurslara 3 yaşından itibaren başlayabiliyor ve bu sayede çok erken yaşlardan itibaren spor yapmanın yararlarını jimnastik ile yaşamaya başlıyor. Jimnastik çocukların hem bedensel gelişimini hem de ruhsal ve zihinsel gelişimini olumlu yönde etkiliyor. Özellikle okul öncesi çağdaki çocuklar için en ideal spor dalı jimnastik. Okul öncesi dönemde jimnastik yapmaya başlayan çocuklar okula başladıklarında ortama diğer çocuklardan çok daha kolay adapte oluyorlar ve bu da başarı oranlarına yansıyor.

Kaydını hemen yaptırın!

100.Yıl-Çiğdem jimnastik kurslarına çocuğunuzun kaydını hemen yaptırarak hem spor sayesinde sağlıklı bir birey olmasını hem de sporun kattıkları ile yaşıtlarından daha başarılı olmasını sağlayın.