ANKARA VOLEYBOL KURSU

blog yazısı ekle !

ANKARA VOLEYBOL KURSU

SPOR YAPMAK SAĞLIKLI BİR GELİŞİMİN VAZGEÇİLMEZİDİR – ANKARA VOLEYBOL KURSU

Spor yapmanın hem çocuklar hem de yetişkinler için ne kadar faydalı olduğu artık tüm toplumca bilinen bir gerçek. Voleybol özellikle çocukların bedensel gelişimleri için diğer birçok spordan daha fazla yarar sağlıyor zira voleybol diğer spor dallarının sağladığı faydaların yanı sıra çocukların vücudunun esneklik kazanmasına da yardımcı oluyor.Meteoroloji Spor Kulübü

Keçiören

devamını oku... Adres: Kalaba Mahallesi Halıç Sokak No:1 Keçiören - Ankara

Ankara Spor Akademisi

Çankaya

devamını oku... Adres: Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Caddesi No: 109 Çankaya - Ankara

Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.com/
devamını oku...
Adres: Hoşdere Caddesi No:187 Çankaya Lisesi Çankaya-Ankara

Filenin Sultanları Voleybol Okulları

Dikmen

devamını oku... Adres: Ayrancı Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi - (Dikmen polisevi kavşağı Shell benzinlik Arkası.) Selimiye caddesi 23/B Dikmen-Ankara


Her yaş grubu için voleybol

Ankara voleybol kursunda her yaş grubuna özel voleybol sınıfları bulunuyor. Ancak elbette özellikle çocuklar ve gençler için kurulan sınıflar çok daha fazla ilgi görüyor. Bunun sebebiyse tabi ki günümüzün modern, bilinçli anne ve babalarının voleybolun çocuklarının gelişine sağladığı katkıları bilmesi ve çocuklarını bu güzel spora yönlendirmesi.

Ruhsal gelişime de katkı sağlıyor

Çocuğunuzu Ankara voleybol kursuna yazdırmanız sadece fiziksel değil ruhsal gelişimine de katkı sağlıyor. Takım sporu olması nedeniyle çocuklara birlikte hareket edebilme yeteneği kazandırıyor. Ayrıca çocukların kendine güvenmesine de ciddi oranda katkı sağlıyor. Kısacası Ankara voleybol kursu bir çocuğun sağlıklı gelişimi için büyük fırsatlar sunuyor.