ANKARA VOLEYBOL KURSU

blog yazısı ekle !

ANKARA VOLEYBOL KURSU

Voleybol kursları, voleybol okuluna alternatif olarak geliştirilmiştir. Böylece voleybol kurslarını boş zamanlarını spor aktiviteleri ile renklendirmek isteyenlerin uğrak mekânlarıdır. Ankara voleybol kursu bu kursların en bilinenidir.


Meteoroloji Spor Kulübü

Keçiören

devamını oku... Adres: Kalaba Mahallesi Halıç Sokak No:1 Keçiören - Ankara

Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.com/
devamını oku...
Adres: Hoşdere Caddesi No:187 Çankaya Lisesi Çankaya-Ankara

Ankara Spor Akademisi

Çankaya

devamını oku... Adres: Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Caddesi No: 109 Çankaya - Ankara

Anadolu Voleybol Spor Kulübü

Batıkent

devamını oku... Adres: Batıkent

Filenin Sultanları Voleybol Okulları

Dikmen

devamını oku... Adres: Ayrancı Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi - (Dikmen polisevi kavşağı Shell benzinlik Arkası.) Selimiye caddesi 23/B Dikmen-Ankara


Ankara voleybol kursları yaz aylarının canlandırıcı etkisi ile sporseverlerin yoğun talep ve ilgi ile karşı karşıyadır. Ankara voleybol kursu bu alanda becerisi olan sporcuları eğitimli bir şekilde gelişimlerini sağlamaktır. Büyüme çağındaki çocuklarda voleybol aktivitesi ile fiziksel ve zihinsel gelişimi sağlar. Böylece ailelerin Ankara voleybol kursları tercihlerinin ilk sırasındadır. Sadece çocuklar değil gençler ve yetişkinlere Ankara voleybol kursu hizmetlerinden yararlanabilir. Yaş gruplarına göre hazırlanan programlar ve çalışma saatleri ile kolaylıklar sağlanmaktadır. Aynı zamanda yeni başlayanların acaba başarılı olabilir miyim? Şüphesini yenmesinde özgüven kazanmasında yardımcı olmaktadır Ankara voleybol kursu. Voleybol eğitimin yanı sıra kişinin ihtiyacı olan özgüveni, başarma isteğini, odaklanma, azim, sorumluluk alma gibi birçok faktöründe aşılanmasında katkı sağlar. Voleybol kursu Ankara şehrinde gelişmişlik ve kendini yenileme bakımından ödün vermemektedir. Böylece diğer şehirlere örnektir .