BAHÇELİEVLER - EMEK JİMNASTİK KURSU

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER - EMEK JİMNASTİK KURSU

ÇOCUĞUNUZUN GELECEĞİN EN ÜNLÜ JİMNASTİKÇİSİ OLMASINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ – BAHÇELİEVLER - EMEK JİMNASTİK KURSU

Son yıllarda ülkemiz birçok spor alanında olduğu gibi jimnastikte de ciddi başarılara imza atan sporcular çıkarıyor. Elbette bu sporcular ailelerinin teşvik etmesi ile jimnastik yapmaya başlıyorlar ve bu sayede hayatları değişiyor, hem kişisel olarak hem de ülkeleri adına büyük başarılar kazanıyorlar. Belki sizin de çocuğunuz geleceğin en başarılı jimnastikçilerinden biri olabilir, bunun için yapmanız gereken onu Ankara'da bulunan jimnastik kurslarına yazdırmak ve bu güzel spor ile tanışmalarını sağlamak.Elit Sporcular Spor Kulübü

Balgat

devamını oku... Adres: Oğuzlar Mahallesi Osmanlı Caddesi No:12/B Balgat-Ankara

Deniz Spor Kulübü

Maltepe

devamını oku... Adres: Şehit Gönenç Caddesi No:16/A (Eski maltepe pazarı karşısı) Çankaya-Ankara


Her yaş grubundan çocuk bu sporu yapabiliyor

Jimnastiğe en erken başlama yaşı 3 ve bu yaştan sonra her yaş grubundan çocuklar kendi yaş gruplarına uygun sınıflarda jimnastik dersleri alabiliyor. Ayrıca çocuklar bu spora karşı yatkınlıkları ve yetenekleri gibi kriterler de göz önünde bulundurularak özel bir eğitime tabi tutuluyorlar ki b u da başarıyı daha kolaylaştırıyor.

Çocuğunuzun başarılı bir jimnastikçi olması için ilk adımı hemen atın

Çocuğunuzun geleceğin en başarılı jimnastikçilerinden biri olması için hemen ilk adımı atın ve onu Bahçelievler-Emek jimnastik kursuna başlatın.