ÇANKAYA VOLEYBOL KURSU

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA VOLEYBOL KURSU

ÇOCUĞUNUZUN FAZLA KİLOLARI CANINIZI MI SIKIYOR? – ÇANKAYA VOLEYBOL KURSU

Günümüzde çocuklarda en sık karşılaşılan sorunların başında fazla kilolar geliyor. Hatta bazı çocuklar ne yazık ki obezite hastalığından mustarip halde ve bunun en büyük iki sebebi hareketsizlik ile yanlış beslenme. Sorunun sebeplerini bilmemize karşın çoğumuz bu soruna geçerli ya da kalıcı bir çözüm bulamıyoruz. Oysaki çocuğunuzu Ankara'da bulunan voleybol kurslarına göndererek hem yeteri kadar hareket etmesini hem de sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.com/
devamını oku...
Adres: Hoşdere Caddesi No:187 Çankaya Lisesi Çankaya-Ankara

Ankara Spor Akademisi

Çankaya

devamını oku... Adres: Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Caddesi No: 109 Çankaya - Ankara

Filenin Sultanları Voleybol Okulları

Dikmen

devamını oku... Adres: Ayrancı Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi - (Dikmen polisevi kavşağı Shell benzinlik Arkası.) Selimiye caddesi 23/B Dikmen-Ankara


Takım ile spor yapmak çocukları motive eder

Takım olmak, bir takım ile birlikte spor yapmak çocukları motive eder. Takım arkadaşlarına uyum sağlamak isteyen çocuklar onlar ile birlikte hareket eder ve bu sayede birlikte hareket etme bilinci kazanır. Ayrıca voleybol yapan çocuklara sağlıklı beslenme bilinci de kazandırılır ki bu hayatlarının her alanında sağlıklı beslenmelerine yardımcı olur.

Voleybol işinizi kolaylaştırır

Çocuğunuzu Çankaya voleybol kursuna göndermeniz işinizi kolaylaştırır, zira bu sayede hem çocuğunuzun boş zamanlarında ne yaptığını düşünerek endişelenmenize gerek kalmaz hem de sağlıklı bir gelişim izlemesini sağlamış olursunuz.