ERYAMAN - ETİMESGUT VOLEYBOL KURSU

blog yazısı ekle !

ERYAMAN - ETİMESGUT VOLEYBOL KURSU

VOLEYBOL İLE ÇOCUKLAR HEM FİT BİR GÖRÜNÜME HEM DE SAĞLIKLI YAŞAMA ALIŞKANLIĞINA KAVUŞUYOR – ERYAMAN - ETİMESGUT VOLEYBOL KURSU

Son yıllarda çocuklarda en sık karşılaşılan sağlık sorunlarından biri obezite yani fazla kilolar. Çocuklar hem hareketsizlik hem de yanlış beslenme nedeni ile gün geçtikçe kilo alıyorlar ve bu yalnızca hoş olmayan bir görünüme neden olmakla kalmıyor çocuklarda birçok hastalığın ortaya çıkmasına da zemin hazırlıyor. Çocukların hareketsizliğine ve yanlış beslenmesine karşı en etkili çözümlerden biri voleybol.

Voleybol sıkıcı bir spor değil!

Çocukları spor yapmaya teşvik etmek oldukça güç, zira birçok spor çocukları sıkabiliyor ve çocuk kısa süre sonra bu spora karşı olan ilgisini kaybediyor. Oysaki voleybol sıkıcı bir spor değil ve bu nedenle çocukların uzun soluklu olarak yapmaktan büyük keyif alacakları sporların başında geliyor. Ayrıca voleybol yapan çocuklar hem ruhsal hem de fiziksel olarak yaşıtlarından çok daha ileride oluyorlar.

Ankara'da voleybol kursları bulunuyor

Ankara'nın Eryaman-Etimesgut semtlerinde bulunan voleybol kurslarına çocuğunuzun kaydını yaptırarak hem gelişimine katkı sağlayabilir hem de voleybolun hayatına kattıkları sayesinde ileride başarılı bir birey haline gelmesini garantileyebilirsiniz.