ETLİK - KEÇİÖREN YÜZME KURSU

blog yazısı ekle !

ETLİK - KEÇİÖREN YÜZME KURSU

YÜZME SPORU ÇOCUKLARIN SAĞLIKLI GELİŞMESİNE YARDIMCI OLUYOR – ETLİK - KEÇİÖREN YÜZME KURSU

Yüzme tüm spor dalları arasında vücudu en fazla çalıştıranlardan biri. Yüzerken vücudun belirli bölümleri değil tüm kasla çalışıyor bu da yüzmenin vücuda maksimum düzeyde fayda sağlamasını beraberinde getiriyor. Yüzme özellikle gelişme çağındaki çocukların hem ruhsal hem de bedensel gelişimlerine sağladığı katkılarla da en çok tercih edilen sporlardan biri.Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları - Çayyolu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Mahallesi 3354 / 1. sokak No: 6 Çayyolu - Ankara

Ankara Spor Akademisi

Çankaya

devamını oku... Adres: Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Caddesi No: 109 Çankaya - Ankara


Çocuklar yüzmeye kaç yaşında başlayabiliyor?

Çocuklar yüzmeye 3-4 yaşından itibaren başlayabiliyor. Ankara'da bulunan yüzme kurslarında her yaş grubuna özel yüzme dersleri veriliyor bu sayede çocuklar seviyelerine ve yaşlarına uygun bir program ile en kolay şekilde yüzme öğrenebiliyor. Kısacası 3-4 yaşındaki çocuklar da ergenlik çağındaki gençler de yüzme sporunu aynı keyifle yapabiliyor.

Çocuğunuz yüzme ile sağlıklı büyüsün

Çocuğunuz yüzme öğrenerek ve bu güzel sporu düzenli olarak yaparak sağlıklı ve mutlu büyüsün istiyorsanız yapmanız gereken tek şey onu hemen Etlik-Keçiören semtlerinde bulunan yüzme kurslarına yazdırmak, unutmayın belki de çocuğunuz geleceğin en ünlü yüzücülerinden biri olabilir attığınız bu adımla.