KÜÇÜKESAT VOLEYBOL KURSU

blog yazısı ekle !

KÜÇÜKESAT VOLEYBOL KURSU

ÇOCUĞUNUZU GELECEĞİN VOLEYBOLCUSU OLARAK YETİŞTİRİN – KÜÇÜKESAT VOLEYBOL KURSU

Günümüzde spor yapmanın çocuk gelişimine ne denli büyük katkıları olduğu modern anne babalar tarafından gayet iyi biliniyor. Voleybolsa diğer birçok spora kıyasla çok daha fazla katkı sağlıyor çocuk ve genç gelişimine, bunun en önemli sebeplerinden biri tabi ki voleybolun bir takım sporu olması. Ayrıca şiddete kapalı bir spor olması da voleybolu diğer sporlardan ayıran en önemli etkenlerden biri.Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.com/
devamını oku...
Adres: Hoşdere Caddesi No:187 Çankaya Lisesi Çankaya-Ankara

Ankara Spor Akademisi

Çankaya

devamını oku... Adres: Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Caddesi No: 109 Çankaya - Ankara


9 yaşından sonra voleybola başlanabiliyor

Voleybola 9 yaşından sonra başlanabiliyor. Yani çocuğunuz 9 yaşında ya da daha büyükse hemen voleybol kursuna başlayabilir ve şimdiden ileride ünlü ve başarılı bir voleybolcu olmak için hem de büyük bir keyifle voleybol öğrenmek için ilk adımı atabilir.

Voleybol aynı zamanda çok da zevkli bir spor

Voleybolun aynı zamanda çok da zevkli bir spor olması çocuğunuzun sıkılmadan uzun yıllar boyunca voleybol oynamasını sağlar. Hemen Küçükesat voleybol kursuna gelin ve çocuğunuzun ileride başarılı bir basketbolcu olmasını sağlamak için kaydını yaptırın.