TUNALI ESKRİM

blog yazısı ekle !

TUNALI ESKRİM

Eskrim özel giysilerle ve kılıçla yapılan bir spor dalıdır. Dövüş sanatı temelli olan bu sanat dalı günümüzde oldukça modernleşmiş bir yapıya sahiptir. Flöre, epe ve kılıç silahlarıyla yapılmakta olan bu spor dalı birçok macera ruhlu sporcunun dikkatini çekmektedir. Bu spor dalında her bir kılıcın işlevsel olarak farklı özelliği vardır.

Her geçen gün bu spor dalına olan ilgi giderek artmaktadır. Eskiden bu spor dalına sadece erkek adaylar başvururken bugün birçok kadın aday da bu spor dalında kendilerini geliştirmek ve bu spor dalına dair çeşitli şeyler öğrenmek için başvurmaktadırlar.bySANAT

GOP

devamını oku... Adres: Mahat Magandi cad. 26/1 GOP-Ankara

Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.com/
devamını oku...
Adres: Hoşdere Caddesi No:187 Çankaya Lisesi Çankaya-Ankara

My Gym

Çankaya

My Gym
Aile olarak gelenlere %20
2 veya üstü gelen kişilere %10 (sadece peşin ödemelerde)
Emniyet personeli ise %30 indirimimiz mevcutdevamını oku...
Adres: Gaziposmanpaşa Mah. Nene Hatun Cad. No: 56 Çankaya - Ankara


Tunalı eskrim salonları olarak bu spor dalına dair müşterilerimize her zaman en üst seviyede hizmet vermektedir. Bugün dünyanın hemen her yerinde oldukça iyi bir konuma sahip olan bu spor dalı Türkiye sınırlarını da aşarak severleriyle buluşmaktadır.