VOLEYBOL KURSU FİYATLARI

blog yazısı ekle !

VOLEYBOL KURSU FİYATLARI

Voleybol kursunun amacı spor alışkanlığını kazandırarak, zaman içerisinde kondisyon sağlayıp fit vücut yapısı ile Türkiye'nin ihtiyacı olan yeni sporcuların yetiştirilmesinde etkilidir. Voleybol kursunda eğitimler toplu veya topsuz antrenman çalışmaları ile sportif yetenekler geliştirilmektedir. Aynı zamanda eğitimler altyapı antrenörleri tarafından yapılmaktadır.


Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.com/
devamını oku...
Adres: Hoşdere Caddesi No:187 Çankaya Lisesi Çankaya-Ankara

Filenin Sultanları Voleybol Okulları

Dikmen

devamını oku... Adres: Ayrancı Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi - (Dikmen polisevi kavşağı Shell benzinlik Arkası.) Selimiye caddesi 23/B Dikmen-Ankara


Ülkemizde hemen her ilde ve hatta ilçelerde karşılaşabileceğimiz voleybol kursları mevcuttur. Birbirinden farklı bu kursların fiyatları da birbirinden farklıdır. Ortalama voleybol kursu fiyatları 105 TL ile 265 TL arasındadır. voleybol antrenmanları 1 saat 20 dakikalık çalışmalardan oluşmaktadır. Bu çalışmalar sporcunun belirleyeceği saatlerde yapılabilmektedir. Voleybol çalışmalarının yanı sıra voleybolun ortaya çıkışı ve gelişimini, spor adına her şeyi, sağlıklı beslenmek, sağlıklı yaşamak gibi konularda da eğitimler ile hayata hazırlanmalarına da yardımcı olmaktadır.

Eğitimini başarıyla tamamlayan sporcular kurs sonunda başarı belgeleri ve sertifika vererek başarıları belgelendirilmektedir. Kariyerlerinde de ihtiyaç duyduklarında kullanabilecekleri niteliktedir. Böylece çok sayıda insana spor yapma azmi ve isteği aşılayarak gerekli imkanları sunmaktadır. Çalışma seviyelerde sporcuların yeteneklerine göredir.