YILDIZ - ORAN JİMNASTİK KURSU

blog yazısı ekle !

YILDIZ - ORAN JİMNASTİK KURSU

ÇOCUĞUNUZUN GELİŞİMİNE JİMNASTİK DOPİNGİ YAPMAYA NE DERSİNİZ? – YILDIZ - ORAN JİMNASTİK KURSU

Artık düzenli olarak spor yapmanın çocukların gelişimi konusunda ne denli önemli olduğu herkesçe bilinen bir gerçek. Üstelik spor yapmak çocukların yalnızca fiziksel değil ruhsal ve zihinsel gelişimleri için de vazgeçilmez bir unsur olarak kabul ediliyor. Jimnastik çok erken yaşlardan itibaren yapılabilen bir spor olması nedeniyle çocukların gelişimine adeta doping etkisi yapıyor ve çocukları çok erken yaşlardan itibaren başarılı birer birey olmaya hazırlayan bir adım olarak görülüyor.Atakule Spor Kulübü Esat

Çankaya

devamını oku... Adres: Tunalı Caddesi No:2 Çankaya - Ankara

Anadolubeyi Spor Kulübü

Oran

devamını oku... Adres: Aşağı Dikmen Mahallesi 582. Sokak Oran - Ankara

Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.com/
devamını oku...
Adres: Çankaya

All in One Training Studio

Çankaya

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Barış Sitesi 2086. Sokak No:14 Çankaya - Ankara

ParSport Club

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı-Ankara

Gülçin İnce Cimnastik Akademi

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Şafak Mahallesi 855. Cadde No:6 Gölbaşı-Ankara


Jimnastik çocukların sosyal bireyler olarak yetişmesini sağlıyor

Jimnastiğin çocuklara kattığı en önemli şeylerden biri sosyalleşme becerisi. Çocuklar jimnastik sayesinde daha sosyal ve dışa dönük bireyler oluyorlar ki bu da hem okul hayatlarında hem de hayatın diğer tüm alanlarında yaşıtlarına göre çok daha başarılı ve girişken olmalarını sağlıyor.

Çocuğunuz kursa hemen başlayabilir!

Yıldız-Oran jimnastik kursları siz ve tabi ki çocuğunuzu bekliyor. Hemen gelin, kaydını yaptırın ve çocuğunuzun jimnastik dopingi ile yaşıtlarından bir adım ileride olmasının tadını çıkarın.