YÜZME SPOR OKULU

blog yazısı ekle !

YÜZME SPOR OKULU

Yüzme sporu; su içerisinde çeşitli hareketler ile basınca ve dirence karşı üstünlük sağlamak amacı ile kasların çalıştırılmasını sağlayan bir aktivitedir. Yüzme sporu son yıllarda yaygınlaşan bir faaliyete dönüşmüştür. Artık sadece yüzmek için denize ihtiyaç duyulmayıp bunun yerine yüzme spor okulu, kursları açılarak bu sporun canlanmasında etkili olan faktörlerdendir.Ankara Spor Akademisi

Çankaya

devamını oku... Adres: Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Caddesi No: 109 Çankaya - Ankara

Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları - Çayyolu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Mahallesi 3354 / 1. sokak No: 6 Çayyolu - Ankara


Yüzme spor okulu ile daha önce yüzme deneyimi ve tecrübesi olmayanlara imkan sunarak yüzmenin incelikleri öğretilmektedir. Zaman içerisinde yüzme sporunda branşlaşma sağlayarak çok değerli sporcuları da yetiştirmektedir. Yüzme spor okulunda yüzme stillerini, nefes alış veriş yöntemlerini, su içinde doğru tekniklerin uygulanması yüzme sporunun temelini aşılamaktadır. Böylece adım adım ilerleme sağlanmaktadır. Yüzme spor okulu gerekli dalış dersleri ile farkındalığı oluşturmaktadır.

Yüzme spor okulu ile ülke içinde ve ülke dışında düzenlenen yarışmalar için bilgi ve donanım sağlayarak yarışma imkanı sağlar. Yüzme spor okulu ile hayal olan düşünceler gerçek hayata dönüşmektedir. Yüzme spor okulundaki su fobisi yenmenizi sağlayarak bir hobiye dönüşmesini sağlamaktadır.