İNCEK - GÖLBAŞI YÜZME KURSU

blog yazısı ekle !

İNCEK - GÖLBAŞI YÜZME KURSU

ÇOCUĞUNUZU YÜZMEYE TEŞVİK EDEREK BAŞARILI BİR BİREY OLMASINA KATKI SAĞLAYIN – İNCEK - GÖLBAŞI YÜZME KURSU

Günümüzün modern ve bilinçli anne babaları çocuklarını erken yaşlardan itibaren spor yapmaya teşvik etmeye çalışıyor. Çünkü sporun çocuk gelişimine olan olumlu katkılarını ve çocukların gelecekte başarılı ve kendine güvenen birer birey olmasındaki rolünü gayet iyi biliyorlar. İşte bu bilinçli anne babaların çocuklarının yapmasını istedikleri sporlar arasında yüzme ilk sırada. Zira yüzme çocukların yalnızca fiziksel gelişimine katkı sağlıyor hem de zihinsel ve ruhsal sağlıklarını da olumlu yönde etkiliyor.Spor Hocam Spor Kompleksi

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Konutkent Mahallesi 3028.Sokak No:16/A-6 Kule Evo 2. Kat Başkent Üniversitesi karşısı


Yüzme çocukların tüm kaslarını çalıştırıyor

Yüzmeyi diğer sporlardan farklı kılan en önemli özelliği sadece bir kas grubunu değil vücuttaki neredeyse tüm kas gruplarını çalıştırıyor olması. Bu sayede gelişme çağındaki çocukların tüm kasları daha sağlıklı oluyor ve tabi ki vücutları da çok daha biçimli hale geliyor.

Çocuğunuzun geleceğine yatırım yapın!

Çocuğunuzun geleceğine büyük bir yatırım yapmak istiyorsanız onu hemen İncek-Gölbaşı yüzme kursuna yazdırın ve daha sağlıklı ve mutlu bir çocuk olmasını ilerideyse diğerlerinden çok daha başarılı bir yetişkin olmasını sağlayın.