YILDIZ-ORAN FUTBOL OKULU
Futbol bir takım oyunu ve bunu sahanın her yerinde görmemiz lazım hem savunma, hem orta saha hem de hücumda takım olarak bir bütün olması lazım. Bu söylediklerim futbolcuların gençlik yıllarından itibaren yavaş yavaş öğretilir. Çünkü küçük bir çocuğa ilk ders olarak bir takım olun demek çok zor ve onların gelişimi için doğru aşama değil. Bizim şu anki asıl konumuz hücumda takım oyunu bunun anlamı hücumda sadece forvetler ve orta saha değil tüm takım olarak yüklenip gol aramak. Aşağıda takım olarak hücum yapan bir takımın güzel bir videosu var.
Elbette bu bireysel olarak öğrenilebilecek bir organizasyon değil bu takım olarak ve profesyonel antrenörler eşliğinde öğretilmesi gerekiyor. Dünyada takım oyunu bireysel oyundan önde geliyor ve bu hücum ve savunma fark etmez sahanın her yerinde devam eder. Ama bunun elbette uygun oyuncularla ve iyi antrenörlerle yapılması gerekir. Ülkemizde Ankara'da Yıldız Oran Futbol Okulunda hücumda takım oyunu hakkında profesyonel yardım alabilirsiniz. Artık şunu anlamalıyız ki futbol bir takım oyunu tek başına oynanmaz.
Elbette bu bireysel olarak öğrenilebilecek bir organizasyon değil bu takım olarak ve profesyonel antrenörler eşliğinde öğretilmesi gerekiyor. Dünyada takım oyunu bireysel oyundan önde geliyor ve bu hücum ve savunma fark etmez sahanın her yerinde devam eder. Ama bunun elbette uygun oyuncularla ve iyi antrenörlerle yapılması gerekir. Ülkemizde Ankara'da Yıldız Oran Futbol Okulunda hücumda takım oyunu hakkında profesyonel yardım alabilirsiniz. Artık şunu anlamalıyız ki futbol bir takım oyunu tek başına oynanmaz.
![YILDIZ-ORAN FUTBOL OKULU](https://www.ankarasporokullari.net/timthumb.php?src=https://www.ankarasporokullari.net/data/blog/1105/1105_1.jpg&w=523)