KÜÇÜKESAT JİMNASTİK KURSU

blog yazısı ekle !

KÜÇÜKESAT JİMNASTİK KURSU

GELECEĞİN ÜNLÜ JİMNASTİKÇİLERİ ARAMIZDA! – KÜÇÜKESAT JİMNASTİK KURSU

Son yıllarda ülkemiz sporun birçok farklı alanında olduğu gibi jimnastikte de dünya çapında başarılara imza atıyor. Belki siz de bu başarılı sporcuları izleyerek "keşke benim çocuğum da böyle başarılı bir sporcu olsa" diye iç geçiriyorsunuz. Artık iç geçirmekle yetinmenize gerek yok, çünkü Ankara'da bulunan jimnastik kurslarına göndererek siz de çocuğunuzun geleceğin en ünlü ve başarılı jimnastikçilerinden biri olmasını sağlayabilirsiniz.Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.com/
devamını oku...
Adres: Çankaya

Atakule Spor Kulübü Esat

Çankaya

devamını oku... Adres: Tunalı Caddesi No:2 Çankaya - Ankara

Gorilbey Gym

Tunalı

devamını oku... Adres: Esat Caddesi No:115 Çankaya - Ankara


Başarının temeli çocuklukta atılıyor

Her sporda olduğu gibi jimnastikte de başarılı bir sporcu olmanın temeli tabi ki çocuklukta atılıyor. Çocuklar jimnastiğe ne kadar erken başlarsa bu sporda başarılı olma şansları da o denli artıyor. Bu nedenle eğer çocuğunuzun ileride başarılı bir jimnastikçi olmasını istiyorsanız ve çocuğunuz 3 yaşından büyükse hemen bu spora başlamasını sağlayabilirsiniz.

Küçükesat jimnastik kursu sizi bekliyor

Çocuğunuzu mükemmel bir sporcu ve jimnastikçi olarak yetiştirmek için Küçükesat jimnastik kursu sizi bekliyor. Hemen gelin ve çocuğunuzu bu güzel spora başlatarak geleceğini aydınlatın.