ÇANKAYA JİMNASTİK KURSU

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA JİMNASTİK KURSU

BELKİ DE ÇOCUĞUNUZUN İÇİNDE MUHTEŞEM BİR JİMNASTİKÇİ YATIYOR – ÇANKAYA JİMNASTİK KURSU

Spor yapmak her yaşta sağlıklı bir hayat sürmenin vazgeçilmez koşulu. Ancak söz konusu çocuklar olduğunda spor yapmanın önemi daha fazla, zira spor yapmak çocukların sadece fiziksel olarak sağlıklı olmasını sağlamakla kalmıyor bunun yanı sıra hem fiziksel, hem ruhsal hem de zihinsel gelişimlerinde son derece pozitif bir rol oynuyor. Yani çocuklarının gelişimine katkı sağlamak, onun ruhen, bedenen ve zihnen sağlıklı olmasını garantilemek isteyen tüm ebeveynler çocuklarını spor yapmaya teşvik etmeli.Anadolubeyi Spor Kulübü

Oran

devamını oku... Adres: Aşağı Dikmen Mahallesi 582. Sokak Oran - Ankara

Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.com/
devamını oku...
Adres: Çankaya

Atakule Spor Kulübü Esat

Çankaya

devamını oku... Adres: Tunalı Caddesi No:2 Çankaya - Ankara

Gorilbey Gym

Tunalı

devamını oku... Adres: Esat Caddesi No:115 Çankaya - Ankara


Peki, ama hangi spor?

Çocuğunuzu spor yapmaya teşvik etmek istiyor ama hangi spora teşvik edebileceğinize karar veremiyorsanız hemen söyleyelim, tabi ki jimnastik. Neden mi? Çünkü jimnastik hem en erken yaşta başlanabilen spor dallarından biri hem de çocukların gelişim süreçlerine sonsuz yararı var, üstelik eğlenceli bir spor olduğu için çocuklar sıkılmadan uzun yıllar boyunca bu güzel sporu yapabiliyor.

Nerede yapılıyor?

Çocuğunuzun jimnastik ile sağlıklı bir şekilde büyümesi için hemen Çankaya jimnastik kursuna gelin ve kaydını yaptırın.