ÜMİTKÖY – KONUTKENT - ÇAYYOLU VOLEYBOL KURSU

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY – KONUTKENT - ÇAYYOLU VOLEYBOL KURSU

ÇOCUĞUNUZU VOLEYBOLCU OLARAK YETİŞTİRMEK İSTEMEZ MİSİNİZ? – ÜMİTKÖY – KONUTKENT - ÇAYYOLU VOLEYBOL KURSU

Günümüzde modern anne babalar çocuklarının sağlıklı ve başarılı bir birey olmasının temellerinin çocukluk döneminde atıldığının bilincinde ve bu bilinç çoğu anne babayı çocukları sporcu olarak yetiştirmeye ya da spor yapmaya teşvik etmeye yönlendiriyor. Voleybol da çocuk gelişimine sağladığı sayısız katkı nedeni ile anne babaların çocukları için tercih ettiği spor dallarının başında geliyor.

Takım sporları bireysel sporlardan farklıdır

Takım sporları bireysel sporlardan farklı olarak çocuklara birlikte hareket etme, diğerlerine güvenme gibi ileriki hayatlarında büyük faydasını görecekleri yetiler kazanmalarını sağlıyor. Dolayışı ile çocukların voleybola yönlendirilmesi gelecekte başarılı birer yetişkin olmaları yönünde atılan son derece önemli bir adım oluyor.

Haydi, çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için bir adım atın!

Haydi, siz de çocuğunuzun sağlıklı gelişimi ve ileride başarılı bir yetişkin olması için adım atın ve onu Ümitköy-Konutkent-Çayyolu voleybol kursuna yazdırın. Göreceksiniz çocuğunuz eskisine oranla hem daha sağlıklı, hem daha düzenli, hem daha fit, hem daha fazla sorumluluk sahibi olacak.