YENİMAHALLE JİMNASTİK KURSU

blog yazısı ekle !

YENİMAHALLE JİMNASTİK KURSU

JİMNASTİK İLE ÇOCUKLARIN ÖNÜNDE HARİKA BİR HAYATIN KAPILARI AÇILIYOR – YENİMAHALLE JİMNASTİK KURSU

Spor çocukların gelişimine en fazla katkı sağlayan aktivitelerden biri. Üstelik genel kanının aksine spor çocukların yalnızca fiziksel gelişimine değil ruhsal ve zihinsel gelişimlerine de ciddi oranda katkı sağlıyor. Çocuğunuzun gelecekte başarılı bir yetişkin olmasını istiyorsanız onu jimnastik yapmaya teşvik edebilirsiniz. Zira jimnastik en erken başlanabilen ve çocuklar için en faydalı spor dallarından biri.

Meteoroloji Spor Kulübü

Keçiören

devamını oku... Adres: Kalaba Mahallesi Halıç Sokak No:1 Keçiören - Ankara

Demiurk Güzel Sanatlar Kursu (T.C MEB)

Yenimahalle

DANS - MÜZİK- RESİM - BALE- CİMNASTİK- DÜĞÜN DANSI- YARATICI DRAMAdevamını oku... Adres: Yunus Emre Mah. Kordonboyu Cad. No: 48 (Elif Mevlana Etli Ekmek Üst Katı) Yenimahalle - Ankara

İkra Spor Kulübü

Batıkent

devamını oku... Adres: Yeni batı mah. 2349. sk. genel-iş 11 sitesi ısı merkezi üstü Batıkent-Ankara

Batı Sahne Sanat

Batıkent

devamını oku... Adres: Yenibatı mah. Batı Villaları 2416 cad. 2377 sok. No:4 (yenimahalle devlet hastanesi arkası) Batıkent-Ankara

Cimnastik Akademi

Batıkent

devamını oku... Adres: Turgut Özal Mah. Yenikent Sitesi 2164 Cad. B1 Blok No:1 Batıkent - Ankara


Jimnastik yapan çocuklar sosyal açıdan daha başarılı oluyor

Ankara'da kurslara giderek jimnastik öğrenen ve bu güzel sporu yapan çocuklar sosyal açıdan yaşıtlarından daha başarılı oluyor. Ayrıca sosyalleşme sorunları yaşayan çocukların da jimnastik yapması tavsiye ediliyor uzmanlar tarafından. Çocuklar jimnastik öğrenirken gruptaki diğer çocuklar ile kaynaşıyorlar ve birlikte öğrenmenin, spor yapmanın eşsiz keyfini paylaşıyorlar.

Jimnastiğe kaç yaşında başlanıyor?

Jimnastiğe en erken 3 yaşında başlanabiliyor. Yani çocuğunuz 3 yaşını doldurduysa onu Yenimahalle jimnastik kursuna yazdırarak ileride başarılı bir öğrenci ve başarılı bir yetişkin olması için ilk adımı şimdiden atabilirsiniz.